YKS - DİL

"Ankara’da İngilizce Eğitiminde EN tecrübeli Eğitmenlerle en Köklü Kurum."


YKS Dil (Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yabancı Dil) ağırlıklı olarak dil puanı ile öğrenci alan yükseköğretim programlarına girmek isteyen öğrencilerin seçilmesi ve yerleştirilmesi amacı ile ÖSYM tarafından düzenlenmekte olan bir sınavdır.

Karaca İngilizce Akademisi YKS eğitimi

Karaca İngilizce Akademisi, üniversite dil sınavına öğrenci hazırlayan en köklü kurumdur.Karaca Akademide YKS - DİL sınavına hazırlık İngilizce, Matematik ve Türkçe dersleri ağırlıklı olmak üzere Tarih ve Coğrafya derslerinin yer aldığı yoğun bir ders planı içerir. Karaca İngilizce Akademisi’nde YKS hazırlık, ölçme-değerlendirme süreci ile başlar. Öğrencilerimizin seviyelerinin belirlenmesinin ardından bireysel olarak her bir öğrencimizin ihtiyaç duyduğu ve yıl boyu sürecek olan eğitim planı hazırlanır ve takibi yapılır. Kurum kültürümüz gereği öğrencimizin hazırlık sürecinden en yüksek verimi alabilmesi için her öğrencimizin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurmaktayız. Bunun sonucu olarak Üniversite Dil sınavında başarı yüzdemiz oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır.

YKS-DİL hazırlık gruplarımızda SYNONYM (Eş anlam) çalışması uygulayarak, öğrencilerimize 8000-1000 arasında kelime eş anlamı öğretiyoruz. Eş anlam çalışmaları, YDS ‘de yer alan başta Restatement ve Paragraph Comprehension soruları olmak üzere bütün soru türlerinde büyük bir önem taşımaktadır.

YKS - DİL

Program Adı Program Süresi ( 10 AY ) Ders Saati (TYT-YDT)    
YDT (YKS-DİL) Haftanın her günü 750 ders saati    
TOP
WhatsApp Canlı Destek